Një tavë e lehtë për terren me patate, selino, onions, speca dhe domate, së bashku me seasonings. Është një vakt i lehtë i përditshëm. Just pop atë në furrë dhe piqem.
Kjo është gjithashtu një tavë me dhunti të shumta. Shtoni një shtresë misri, fasule të gjelbër ose karrota të prera hollë. Nëse viçi nuk është i dobët, ngjyrosni atë më parë dhe hiqni drippings.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota të skuqura, patate të prera hollë
- 1 1/2 filxhan selino copëtuar
- 1 paund shtesë viçi i mprehtë terren
- 1 filxhan qepë të prera hollë
- 1/2 deri në 1 filxhan piper i copëtuar jeshil ose përzierje e piperit të gjelbër dhe të kuq zile
- 1 mund (14.5 ounces) domate diced
- 2 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji piper i kalitur
- Garniturë: Unaza bell pepper
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 350 F.
- Grease një gjellë 2 1/2-quart pjekje.
- Përzihet çdo shtresë lehtë me kripë dhe piper, shtresa e patateve të prera hollë, selino, viçi terren, qepë, piper zile, dhe domate në dicka në pjatën e pjekjes.
- Sasi e vogël me kripë dhe piper të mbetur dhe të lartë me unaza piper zile.
- Mbulo gjellën e pjekjes me fletë metalike dhe piqni në furrën e nxehur për rreth 1 1/2 deri në 2 orë, ose derisa perimet të jenë të butë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 175 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 51 mg |
| sodium | 639 mg |
| karbohidratet | 12 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 18 g |