Vaktet e kubit bëjnë një vakt të shijshëm që është i lehtë në buxhet. Shërbyer steaks me salcë e tyre dhe pure ose patate të pjekura.
Verë e kuqe e jep këtë salcë shije shtesë, por të ndjehen të lirë të përdorin të gjitha ose pjesë supë viçi në vend të verës së kuqe në këtë recetë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 lugë gjelle gjalpë
- 2 lugë shallots,
- qepë e ëmbël ose qepë e gjelbër (e grirë)
- 8 ounces feta
- kërpudha të freskëta
- 1 hudhër karafil (i grirë)
- 1/4 lugë çaji trumzë të thata gjethe
- 2 lugë miell me qëllim
- 3/4 filxhan verë të kuqe (të tilla si Cabernet Sauvignon ose një Burgundy)
- Dash i piper i zi (i freskët tokë)
- 4 deri në 6 kakao
- 2 lugë
- vaj ulliri ekstra i virgjer
Si ta Bëni
- Në një tigan, shkrihet gjalpi për ngrohje mesatare; shtoni shallots dhe sauté për 1 minutë.
- Shto kërpudha dhe shuhet derisa kërpudhat të jenë të butë.
- Shto hudhër dhe piqem për 1 minutë më gjatë.
- Llokoçis në miell dhe kuzhinier, nxitje, për rreth 2 minuta.
- Llokoçis në verë, supë viçi, trumzë, dhe disa grinds piper i freskët.
- Rritja e nxehtësisë në të lartë dhe për të sjellë një çiban.
- Zvogëloni nxehtësinë në mes dhe zierni për rreth 10 deri 15 minuta, ose deri sa reduktohet me rreth 1/3 në 1/2. Shijoni dhe shtoni kripë, nëse është e nevojshme.
- Në një tigan të madh, ngrohni vajin e ullirit gjatë ngrohjes mesatare. Sasijeni steaks me kripë dhe piper dhe pastaj pluhuri ato lehtë me miell.
- Vendoseni steaks të kalitur në vaj të nxehtë dhe kuzhinierini për rreth 5 deri në 6 minuta, ose derisa të ngjyroseni në të dyja anët.
- Hidh salcë mbi steaks, mbuluar, dhe ziej për 10 deri në 15 minuta, ose derisa mishi është i butë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 900 |
| Fat i shëndoshë | 52 g |
| Fat i ngopur | 21 g |
| Fat i pangopur | 24 g |
| kolesteroli | 264 mg |
| sodium | 489 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 78 g |