Ky recetë tradicionale Croque Monsieur është versioni më i afërt i sanduiçit origjinal që shërbeu në kafenetë parizianë në fillim të viteve 1900. Është një ndeshje e përkryer për një tas të avulluar me supë të orizit të domates së provansal .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë Dijon mustardë
- 8 feta bukë sanduiç
- 4 ounces pjekur proshutë (thinly fetted)
- 2 1/2 gota Gruyere djathë (i integruar, i ndarë)
- 4 lugë gjelle gjalpë (zbutur)
Si ta Bëni
- Ngroheni broilerin në vendosjen më të ulët të nxehtësisë.
- Ndani në mënyrë të barabartë dhe shpërndani mustardën në 4 feta bukë.
- Vendosni disa feta proshute, të ndjekur nga 1/2 filxhan Gruyere, në anën e mustardë të bukës.
- Mbulo djathin me feta të mbetura të bukës dhe përhapeni gjalpin në sipërfaqet e jashtme të sanduiçeve.
- Vendosni sanduiçe në një fletë pjekjeje të papërpunuar dhe pështyni për rreth 5 minuta, i ktheni ato, mbuloni djathin e mbetur dhe vazhdoni të gatuani derisa të jenë të kuqërremtë dhe ngjyrë kafe të artë, rreth 5 minuta shtesë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 526 |
| Fat i shëndoshë | 41 g |
| Fat i ngopur | 24 g |
| Fat i pangopur | 13 g |
| kolesteroli | 140 mg |
| sodium | 1,074 mg |
| karbohidratet | 8 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 31 g |