Të dy herbs të thata dhe të freskëta Provencal rrisin domatet me ngjyrë të shijshme në këtë supë të gjallë. Rajs gatuar drejtpërdrejt në supë perimesh jep vetëm starchiness mjaftueshme për të thicken qëndrueshmëri. Shërbeni këtë kurs të parë me një verë të kuqe të mesme acid.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 lugë vaj ulliri
- 2 qepë (copëtuar)
- 1 karotë (diced)
- 1 selino kërcell (copëtuar)
- 3 karafil hudhër (shtypur)
- 2 teaspoons zest portokalli
- ½ lugë çaji trumzë (tharë)
- ½ lugë çaji fara kopër (grimcuar)
- 2 lugë paste domate
- 3 gota ujë
- 1 28 oz mund të domate (me diced petite)
- 1 ½ filxhanë të stokut të pulave (ose aksioneve të perimeve)
- ½ lugë çaji kripë
- ¼ lugë çaji piper i zi
- 1 lugë çaji sheqer
- ¼ filxhan oriz të bardhë
- 1 lugë gjelle majdanoz (të freskët, copëtuar)
- 2 lugë basil (të freskëta, copëtuar)
Si ta Bëni
Në një tigan të madh mbi nxehtësinë e mesme, qepë, karrota, selino, hudhra, shtazë portokalli, trumzë dhe farë kopër për 5 minuta, derisa perimet të fillojnë të bëhen të tenderit. Shtoni paste domate dhe ujë, whisking derisa paste domate është e përfshirë plotësisht. Llokoçis në domate të konservuara, pule ose perime, kripë, piper, sheqer dhe oriz. Ziej për 15-20 minuta, derisa orizi është i butë. Llokoçis në majdanoz dhe basil dhe të shërbejë nxehtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 145 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 67 mg |
| karbohidratet | 22 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 4 g |