E mbushur me shije jugperëndimore nën buzët e këtyre kavanozëve, pastaj i pjekur në skarë deri në perfeksion, rezultati përfundimtar është një pjatë e shijshme, e garantuar për t'i kënaqur mysafirët tuaj.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 12 veshë misri
- 1 filxhan gjalpë pa salcë të temperaturës së dhomës
- 1 lugë çaji qimnon
- 2 teaspoons pluhur djegës
- 2 lugë çaji kripë deti
- 1 lugë çaji piper i zi
- lëng dhe lëng prej 1 gëlqereje
- 1/4 filxhan cilantro lë, copëtuar imët
Si ta Bëni
- Ngrohni skarë për ngrohjen mesatare të lartë.
- Përgatitja e misrit duke tërhequr mbrapa lëvozhgat dhe duke hequr mëndafshin.
- Kombinoje gjalpë me erëza, kripë, gëlqere, lëng limoni dhe gjethe cilantro.
- Aplikoni përzierjen e gjalpë me grurë dhe ktheni husks në pozicionin e duhur, të sigurt dhe të pjekur derisa të bëhet.
- Vendi në skarë dhe kuzhinier për 10-12 minuta, duke u kthyer herë pas here.
- Pasi kernelit misri janë zbutur, dhe përzierja e gjalpë është e bukur dhe e shkrirë, hiqni nga nxehtësia dhe shërbejeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1013 |
| Fat i shëndoshë | 15 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 41 mg |
| sodium | 410 mg |
| karbohidratet | 237 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |