Kjo pule e lehtë dhe e shijshme e Parmesan është bërë me salcë spageti të blera ose shtëpi, së bashku me mozzarellën dhe djathin e parmesanës.
Shërbyer këtë gjellë të shijshme të pulave me spageti të nxehtë gatuar ose linguine për një darkë të kënaqshme familjare të gjithë do të duan.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 gjysma e gjoksit të pa kockave të pulës pa lëkurë
- 1 vezë, pak rrahur
- 1/2 filxhan crumbs bukë i kalitur
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 1 kavanoz (16 ounces) salcë spageti, ose 1 1/2 deri në 2 gota në shtëpi
- 1/2 filxhan copëtuar djathë Mozzarella
- 1 lugë gjelle djathë parmigë të integruar
- 1/4 filxhan copëtuar majdanoz të freskët
Si ta Bëni
- Lani pule dhe prekni thatë.
- Vendoseni pulën në mes të pjesëve të letrës së dylli, ose në një qese për ruajtjen e ushqimit; kile me butësi për të rrafshuar për gatim edhe.
- Dip pulë në vezë pastaj në crumbs të pallto.
- Në tigan mbi nxehtësi të mesme, në gjalpë të nxehtë, pule kafe në të dyja anët. Shto salcë pastaj zvogëloni nxehtësinë në të ulët.
- Mbulo dhe ziej 10 minuta.
- Sasi e vogël me djathë Mozzarella dhe parmesan dhe majdanoz.
- Mbulo dhe ziej 5 minuta, derisa djathi shkrihet.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1623 |
| Fat i shëndoshë | 96 g |
| Fat i ngopur | 31 g |
| Fat i pangopur | 38 g |
| kolesteroli | 594 mg |
| sodium | 679 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 168 g |