"Fabada Asturiana" ose fasule Asturian dhe sallam sallam është një pjatë tipike dhe tradicionale nga Asturias, e bërë me fasule, sallam, proshutë, mish dhe domate. Është një pjatë e përsosur për dimër, kënaqësi dhe ngrohje.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan fasule gruri të thatë (marinarë)
- 1 fetë proshutë të papërpunuara
- 4 oz kripë derri ose proshutë yndyrë, në një copë
- 6 karafil hudher, copëtuar
- 1 qepë, i katërt
- 1
- fletë gji
- 3 salcice chorizo
- 1 i vogël
- pjata e bishtit ose disa brinjë të vogla derri (opsionale)
- majë e fijeve shafran
- 1 Tbsp piper i ëmbël spanjisht
- kripë për shije
Si ta Bëni
- Ky recetë Astirian Bean and Sausage Casserole bën 6 servings.
- Hidhni fasule në një tenxhere të madhe ose tas dhe mbuloni me ujë të ftohtë. Thith fasule, proshutë dhe proshutë brenda natës.
- Të nesërmen, derdhni ujë nga fasulet. Vendi fasule në një tenxhere të madhe me ujë të ftohtë me hudhër, qepë dhe fletë gji. Vendoseni në sobë dhe ndizni lartë. Kur uji derdhet, shtoni të gjithë përbërësit e tjerë.
- Mbulo tenxhere në gjysmë të rrugës dhe ziej për 2,5 deri 3 orë, duke gatuajtur derisa fasulet janë të butë. Pas rreth 1.5 orësh, shtoni fijet e shafranit dhe paprikat.
- Shijoni fabadën dhe shtoni kripë nëse është e nevojshme. Sepse sallam dhe proshutë janë të kripura, ju nuk mund të keni nevojë të shtoni kripë.
- Pritini sallam, proshutë dhe rosto në copa të shërbimit. Shërbejnë në supë me lojëra me bukë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 482 |
| Fat i shëndoshë | 32 g |
| Fat i ngopur | 12 g |
| Fat i pangopur | 15 g |
| kolesteroli | 50 mg |
| sodium | 1,118 mg |
| karbohidratet | 32 g |
| Fibër diete | 8 g |
| proteinë | 18 g |