Bravo Calvados dhe lëkundjet e kekës së limonit bëjnë një recetë fantastike të sorbet për të shërbyer në darkë dhe raste të veçanta. Shërbyer atë si një ëmbëlsirë të lehta ose si një pastrues i papritur i qiellit midis kurseve. Është veçanërisht i mirëpritur në menunë rajonale të Brittany dhe Normandisë .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/3 filxhan peeled, copëtuar mollë tortë (1 i madh)
- 3 gota ujë
- ½ filxhan sheqer i grimcuar
- ¼ filxhan lëng limoni
- ¼ lugë çaji limon zest
- ¼ filxhan Calvados (ose raki mollësh)
Si ta Bëni
Në një tigan të mesëm mbi nxehtësinë e mesme, sillni mollën, ujin dhe sheqerin e copëtuar në zierje. Mbuloni enën, pakësoni ngrohjen pak, dhe gatuajini rreth 15 minuta, derisa mollët janë shumë të butë. Hiqni nga nxehtësia dhe freskoni përzierjen në temperaturën e dhomës. Shtoni lëngun e limonit, shijen e limonit dhe Calvados, dhe nxisni përzierjen tërësisht. Chill atë deri në shumë të ftohtë, për rreth 2 orë. Freeze në një krijues akullore sipas udhëzimeve të prodhuesit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 126 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 5 mg |
| karbohidratet | 33 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 0 g |