Cod mbushur me domate të freskëta qershi, borzilok dhe mozzarella bën një pjatë elegante por të thjeshtë. Kjo pjatë e pjekur është e shpejtë dhe e lehtë. Ndjehuni të lirë për të zëvendësuar halibut ose monkfish për cod.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 (8-ons) fileto të cod, skinned dhe pin-boned
- 1 lugë gjelle vaj ulliri
- Kripë deti dhe piper i zi terren
- 2 grumbuj domate të kuqe dhe të verdhë të kuqe, të përgjysmuara
- 1 grusht basilësh të freskët, gjethe të gjetura nga rrjedhjet
- 1 top i mozartës së buallit, me feta të prera
- 1 grusht djathi i parmezave të integruar
Si ta Bëni
Ngroheni furrën në 425 gradë F.
Vendosni fileto të cod në një tigan vaji të pjekur ose një enë prej argjile. Ngjyroset me vaj ulliri dhe sezoni. Vendosni feta të domate , borzilës dhe mozzarellës në krye të filetave. Sasi e vogël mbi Parmesan , rreshkisni mbi disa vaj ulliri dhe piqni në krye të furrës së nxehur për rreth 15 deri në 20 minuta, deri në artë.
Rendimenti: 2 servings
Burimi i recetës: Ditë të Gëzuara me Kuzhinën e Zhveshur nga Jamie Oliver (Hyperion)
Ribotohet me leje.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 357 |
| Fat i shëndoshë | 13 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 143 mg |
| sodium | 857 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 53 g |