Për një kthesë të sofistikuar në një darkë me darkë, provoni të shërbeni këtë recetë të freskët të rrushit të panxharit. Ky version është i ëmbël, me një aluzion të lehtë të mollëve, kështu që është e përkryer për një zbukurim bouche ose një ëmbëlsirë bukuroshe. Eksperimentoni me varietete të ndryshme të panxhareve të kuqe dhe të artë për të krijuar prezantimin ideal, dramatik.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lbs panxhar të kuq ose të artë të foshnjës, të shkurtohet dhe peeled
- 1/3 filxhan sheqer i grimcuar
- 1/2 filxhan lëng molle ose musht
- 1 lugë gjelle lëng limoni
- 1 lugë gjelle vodka
Si ta Bëni
Në një tigan të madh mbi nxehtësinë mesatare, mbuloni panxhar me ujë të mjaftueshëm për t'i zhytur plotësisht dhe përziban ato derisa të jenë me forcë, rreth 20 deri në 25 minuta. Derdhni ujin dhe hidhni atë. Procesi i panxhareve të nxehtë me përbërësit e mbetur për 3 minuta, deri në përzierjen e panxharit është e qetë dhe sheqeri është tretur. Chill përzierje për një orë. Freeze pure pure panxhar në një krijues akullore sipas udhëzimeve të prodhuesit.
Ky recetë për skuqjen e panxharit bën 6 servings.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 123 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 120 mg |
| karbohidratet | 28 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 2 g |