Këtu është një supë e re e rehati nga Chef Patrick O'Connell (Inn at Little Washington). Shije të shijshme dhe komplekse me një cilësi prej kadifeje. E përsosur për ato ditë dimri të ftohtë.
Mollë të shtoni një fryt të mirë në supë, por ka edhe shumë perime të freskëta atje: rutabaga, kungull butternut, karrota, patate e ëmbël. Ne përfundojmë supë me një vorbull të krem të rëndë dhe shurup vërtetë panje!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 gjalpë (1/4 pound)
- 1 filxhan qepë, copëtuar përafërsisht
- 1 filxhan Granny Smith mollë, peeled, cored dhe përafërsisht copëtuar
- 1 filxhan rutabaga, peeled dhe copëtuar përafërsisht
- 1 filxhan butternut kungull, peeled, seeded dhe copëtuar përafërsisht
- 1 filxhan karrota, peeled dhe roughly copëtuar
- 1 filxhan patate e ëmbël, peeled dhe përafërsisht copëtuar
- 1 stervë mish pule të mirë
- 2 gota krem të rëndë
- 1/4 filxhan shurup panje
- Kripë dhe piper shprishur në shije
Si ta Bëni
- Në një tigan të madh mbi nxehtësinë mesatare, shkrijeni me kujdes gjalpën.
- Shtoni qepën, mollën, rutabagën, kungullin, karotën dhe patatet e ëmbla dhe kuzhinierët, duke nxitur herë pas here derisa qepët të jenë të tejdukshëm.
- Shtojeni stokun e pulës dhe çlirojeni.
- Ziej për 20 deri në 25 minuta ose derisa të gjitha perimet të jenë gatuar dhe tenderuar.
- Pastroni perimet në një blender ose procesor ushqimi.
- Zgjeheni përmes një sitë të hollë rrjeti në të njëjtën tenxhere që përdorni për të gatuar perimet.
- Llokoçis në krem, shurup panje, kripë dhe piper kajsi.
- Kthejeni tenxhere në sobë, të sjellë supë në një zierje, dhe të shërbejë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 525 |
| Fat i shëndoshë | 44 g |
| Fat i ngopur | 28 g |
| Fat i pangopur | 12 g |
| kolesteroli | 130 mg |
| sodium | 137 mg |
| karbohidratet | 31 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 5 g |