Gjalpë Brandy është shoqërimi i përsosur për Mince Pie s dhe Pudding Krishtlindjeve. Recetë Brandy Gjalpë është aq e lehtë dhe e shpejtë që ju kurrë nuk do ta blej nga një dyqan përsëri.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 oz / 100g butë, gjalpë i pakripur
- 8 oz / 225g sheqer krem
- 3 - 5 tbsp raki ose konjak
Si ta Bëni
- Vendi gjalpi i butë në një tas të madh të pjekjes. Beat me një dorë elektrike lëvizje derisa të lehta dhe të butë.
- Shtoni sheqerin e kremratit dhe rrihni përsëri derisa të përfshihet gjithë sheqeri.
- Shto raki ose konjak për shije dhe përzierje mirë. Nëse shtoni shumë raki, përzierja mund të gërryehet. Nëse është kështu, mos u shqetësoni, vetëm shtoni sheqer më shumë glukozë derisa përzierja të lidhet së bashku.
- Lugë gjalpë në një pjatë shërbejnë, mbuluar dhe ruajtur në frigorifer deri sa kërkohet.
Gjalpë mund të bëhet deri në 5 ditë më parë dhe të mbahen në frigorifer.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 314 |
| Fat i shëndoshë | 15 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 41 mg |
| sodium | 3 mg |
| karbohidratet | 38 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |