Sekreti i kësaj pastrami të shprehur është paprika e tymosur, mbështjellja e ngushtë për të mbajtur në të gjitha aromat e erëza dhe gatim i gjatë i ngadalshëm.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 5 paund bretkocë viçi të kripur (1/2 tërthore)
- 3 lugë piper i zi
- 2 lugë koriandër
- 1/2 lugë çaji thekon e kuqe piper
- 1 lugë çaji hudhër pluhur
- 1 lugë gjelle piper i tymosur
- 1 lugë gjelle vaj vegjetal
Si ta Bëni
- Hiqni briskën e mishit të kripur nga paketimi dhe hiqni tërësisht. Pat thatë, dhe shkurtojë shumicën e yndyrës, duke lënë vetëm një shtresë 1/8 inç.
- Përzier të gjitha erërat në një tas të vogël dhe fshij në mënyrë të barabartë në të dy anët e viçit të kripur.
- Thupni vajin në një pjesë të madhe të fletës së aluminit të rëndë (rreth 3 metra të gjatë) dhe vendosni viçin e kripur në krye. Flijoni fletë metalike, duke u mbështjellë fort. Shfletoni, lëreni anën poshtë, në një copë tjetër dhe përfundoni përsëri mishin. Përsëritni 3 herë më shumë me fletë të mëdha fletësh alumini, në mënyrë që ajo të mbështetet plotësisht. Sigurohuni të përdorni shumë fletë metalike për të siguruar një vulë të ngushtë. Vendoseni në një tigan të pjekjes, pasi disa lëng mund të shpëtojnë.
- Vendoseni në një furrë 240 gradë F. për 5 orë. Hiq nga furra dhe le të ftohtë në temperaturën e dhomës dhe ftoh brenda natës akoma të mbështjellë. Të nesërmen, hapni dhe thinly fetë mishit të ftohtë nëpër grurë. Ngroheni feta në një tigan me disa pika ujë dhe shërbejeni të ngrohtë me bukë thekre me mustardë.
Shënim: Nëse ju pëlqen atë me aromë të lënë të fshij. Nëse preferoni butë, hiqni frutin e aromës përpara se të prisni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 580 |
| Fat i shëndoshë | 31 g |
| Fat i ngopur | 12 g |
| Fat i pangopur | 14 g |
| kolesteroli | 217 mg |
| sodium | 140 mg |
| karbohidratet | 2 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 68 g |