Ky recetë me kalldrëm të bukës u nda në forumin tonë. Mbushja është bërë me pjeshkë të freskëta, të mbuluara me brumë pastë brumësh.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota sheqer
- 1/3 filxhan misri misri
- 8 gota
- pjeshkë të freskëta (me feta)
- 1/2 teaspoon ekstrakt bajame ose ekstrakt vanilje
- 1/4 filxhan gjalpë i shkrirë
- Për pastiun:
- 2 gota miell
- 2 lugë sheqer
- Pikë e kripës
- Shkurtim 1/2 filxhan
- 4 lugë ujë akull
- 1/3 filxhan gjalpë të shkrirë
- 1/4 filxhan sheqer
Si ta Bëni
Gjalpë një pjatë 9x13-inch pjekje. Ngrohni furrën në 400 ° F (200 ° C / gaz 6).
Plotesimi: Kombinoje sheqerin dhe miellin e miellit; hedh me pjeshkë. Shtoni ekstraktin e bajames ose vaniljes dhe gjalpin e shkrirë 1/4 filxhan; le menjane.
Pasta: Kombinoje miellin, sheqerin dhe kripën në një tas përzierës. Pritini shkurtimin në përzierjen e miellit derisa të jetë konsistenca e misrit. Shtoni gradualisht ujë akull, nxitje, vetëm derisa brumi të ketë formën e tij.
Rrokulliset në një bord të floured dhe prerë në shirita.
Hidheni përzierjen e mbushjes së bukës në pjekjen e përgatitur.
Brumë krijesë kryq mbi mbushjen dhe furçë furçë bujarisht me gjalpë të mbetur. Sasi e vogël me sheqer dhe piqni për 30 minuta ose derisa korr kafe.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Puding Bukë Bukë
Peach Crisp
Dumplings Peach
Këpucën e Suzisë prej Peachi
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 594 |
| Fat i shëndoshë | 28 g |
| Fat i ngopur | 13 g |
| Fat i pangopur | 11 g |
| kolesteroli | 39 mg |
| sodium | 217 mg |
| karbohidratet | 87 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 3 g |