Piqem këtë lehtë për të bërë qerpikën e ferrë në tiganin tuaj të madh të hedhur hekuri . Është një mënyrë e shkëlqyer për të përdorur manaferrat e freskëta në një ëmbëlsirë. Ndjehuni të lirë për të bërë këpucar me raspberries ose luleshtrydhe në vend, ose për të kombinuar raspberries me manaferrat tuaj.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë miell misri
- 1/4 filxhan ujë të ftohtë
- 1 1/2 gota sheqer
- 1 lugë gjelle lëng limoni
- 4 gota manaferra (të zgjedhur, të shpëlara dhe të drenazhuara)
- 1 filxhan miell me gjithë qëllime
- 1 lugë çaji pluhur pjekjeje
- 1/2 lugë çaji kripë
- 6 lugë gjelle gjalpi (të ftohtë, të prerë në copa të vogla)
- 1/4 filxhan ujë të valë
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 400 F (200 C / Gas 6).
- Lini një fletë pjekjeje me fletë metalike.
- Në një tas të madh, llokoçis së bashku me misër dhe 1/4 filxhan ujë të ftohtë derisa misri i qumështit është tretur plotësisht. Shto 1 filxhan sheqer, lëng limoni dhe manaferra; kombinohen butësisht. Transferimi në një tigan të gërmuar.
- Në një tas përzierës, kombinoni miellin, sheqerin e mbetur, pluhurin e pjekjes dhe kripën. Përzihet në gjalpë derisa përzierja i ngjan vaktit të trashë. Shtoni 1/4 filxhan me ujë të valë dhe llokoçiseni përzierjen derisa të formojë vetëm një brumë.
- Sillni përzierjen e ferrë në një çiban në tigan, nxitje. Hidhni spoonfuls e brumë mbi përzierës valë.
- Vendoseni tiganin në fletën e pjekjes së petëzuar.
- Piqem kallamari në mes të furrës së nxehtë për 20 deri në 25 minuta, ose derisa shija është e artë.
- Shërbyer ngrohtë me akullore vanilje ose krem whipped.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 312 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 23 mg |
| sodium | 240 mg |
| karbohidratet | 55 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 2 g |