Ky recetë e freskët e freskët e pjeshkës është një ëmbëlsirë e shijshme me kanellë dhe rrahje me majë ose akullore. Shpërthimi i shkrirë është ajo që e bën atë të veçantë, dhe është një përgatitje shumë e lehtë.
Recipe të ngjashme: Quick and Easy Peach Crisp
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 1/2 paund pjeshkë të freskëta (peeled, vuri përballë)
- 1 filxhan miell (shoshitur, me qëllim të gjithë)
- 1 filxhan sheqer
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1/2 lugë çaji kanellë
- 1/2 gotë gjalpë të butë
Si ta Bëni
- Gjalpë një pjatë katrore 8-inch pjekje. Ngrohni furrën në 375 F.
- Fetë zhvishen, pjeshkët e zbërthyera në pjatën e përgatitur.
- Shosh bashku miell, sheqer, kripë dhe kanellë në një tas të mesme.
- Pritini gjalpë në përzierje mielli me blender pastë derisa përzierja i ngjan vakt trashë.
- Sasi e vogël thërrime në mënyrë të barabartë mbi pjeshkë në pjatë pjekje.
- Piqni në 375 ° për 45 deri në 50 minuta, derisa shija është ngjyrë kafe e artë dhe pjeshkë janë të butë.
- Shërbyer bukuroshe të freskët me krem ose rrahur klasës së parë.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 406 |
| Fat i shëndoshë | 18 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 41 mg |
| sodium | 237 mg |
| karbohidratet | 62 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 3 g |