Ky recetë kanadeze franceze, e njohur ndryshe si bukë e artë ose dhimbje , është një përgatitje e lehtë e bukës së trashë të ngjyhet në krem karamel të ëmbël dhe më pas shpohet në gjalpë me përsosjen e artë. Origjina e emrit të çuditshëm "bukë të artë" është nga ngjyrimi delikatë që buka merr pasi ajo është e skuqur dhe drizzled me shurup jeshil jeshil.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 vezë
- 1 lugë gjelle sheqer
- 1/2 teaspoon vanilje ekstrakt
- 1/4 lugë çaji kanellë
- 1 filxhan qumësht
- 6 feta bukë (ditë e vjetër)
- 3 lugë gjelle gjalpë
- Garniturë: shurup panje
Si ta Bëni
Shënim i Cook : Ndërkohë që mund të përdoren bukë më të butë, kjo recetë franceze e dolli prodhon rezultate të shkëlqyera me një bukë më të thatë, më të madhe, si një copë vendi ose baguettes.
Si për të bërë dolli frëngjisht kanadez:
Mundo vezët, sheqerin, ekstraktin e vaniljes dhe kanellën së bashku derisa përzierja është plotësisht e përzier dhe e qetë. Llokoçis qumështin në përzierjen e vezës derisa të jetë plotësisht i përfshirë. Vendosni feta të bukës në përzierjen e vezëve, kthejeni ato për të mbuluar të gjitha sipërfaqet dhe lejoni që buka të zhytet për 5 minuta.
Shkrihet 1 lugë gjelle gjalpë në një tigan të madh të vendosur mbi ngrohjes mesatare. Gatuaj 2 feta bukë të ngjyhet në gjalpë të shkrirë për 3 minuta. Kthejeni feta të dolli frëngjisht mbi dhe kuzhinier ato për 3 minuta shtesë, derisa ata janë të kafe të artë dhe të lehtë crispy në çdo anë. Përsëriteni me gjalpin e mbetur dhe bukën e ngjyrosur.
Ky recetë e artë e bukës bën 3 deri në 6 servings.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 180 |
| Fat i shëndoshë | 12 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 132 mg |
| sodium | 132 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 7 g |