Ëmbël ose i këndshëm, crepes janë gjithmonë një kënaqësi e turmës. Me këtë recetë bazë crepe, ju lehtë mund të shtoni toppings tuaj të preferuar dhe përbërësit. Crepes janë të mëdha për një ëmbëlsirë, vakt kryesor ose edhe vetëm për veten e tyre.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 vezë
- 1 filxhan
- Miell
- 1/2 filxhan qumësht
- 1/2 filxhan me ujë
- 1/2 lugë çaji kripë
- 2 lugë gjelle gjalpë (i shkrirë)
Si ta Bëni
- Matni të gjithë përbërësit në blender; përzierje për 30 sekonda. Goditi poshtë anët. Përzier për 15 sekonda më shumë.
- Cover dhe le të ulen për 1 orë. (Kjo ndihmon miellin thithin më shumë lëngje).
- Pan të nxehtit të çrregullimeve. Lyej lehtë.
- Masa rreth 1/4 filxhan të qëlloj në tigan. Tilt pan për të përhapur qëlloj.
- Pasi cipa ka shumë flluska të vogla, liroj çdo skaj me shpatull. Flip cep mbi. Kjo anë gatuan shpejt.
- Slide crepe nga pan në pjatë.
Më shumë për Crepes
Drejtuesit e gatimit të krijuesve të krepave
Shtylla tradicionale e cipa
Çamçakëz themelore ëmbël
Lule të këndshme
Shtylla tradicionale e cipa
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 79 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 66 mg |
| sodium | 133 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 3 g |