Kjo vodka me aromë, të fortë masala chai, bën një bazë të jashtëzakonshme për kokteje të butë. Është gjithashtu e shijshme vetë ose me pak shurup të thjeshtë .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 750 mililitra (aka "një e pesta") vodka neutrale-provë
- 5 lugë gjelle masala chai bërë me
- Çaj CTC
- Shurup i thjeshtë (opsional, për shije)
Si ta Bëni
- Duke përdorur një gyp, udhëzoni chai në shishe vodka. Nëse është e nevojshme, shtypni lehtë parqet fillimisht ose përdorni një shkop për të përshtatur ato nëpër gyp dhe në shishe.
- Zëvendësoni kapakun e shishes dhe shkundni mirë.
- Pjerrta për rreth 10 orë, ose për të shijuar.
- Derdhni përzierjen përmes një sitë dhe gyp në një shishe të ndryshme. (Nëse planifikoni të shtoni shurup të thjeshtë, përdorni një shishe më të madhe.)
- Hidhni chai. Shtoni shurup të thjeshtë në zgjidhjen e mbetur nëse dëshironi.
- Shërbejeni drejt, në shkëmbinj ose si bazë për kokteje më komplekse.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 168 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 2 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |