Ekzistojnë po aq receta për supë patate polake ose zupa ziemniaczana (ZOO-pah zhem-nyah-CHAN-ah) pasi ka gatime. Më pëlqen të shtoj karota në minierë dhe të përdor një stok të pulës ose bazës së perimeve dhe një proshutë të vogël ose mish të tymosur. Supë e përfunduar mund të jetë krem, nëse dëshironi, duke ndjekur udhëzimet në shënim, më poshtë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 ounces proshutë (rreth 4 shirita, diced)
- 2 qepë të mëdha (copëtuar imët)
- 2 karota të mëdha (të qëruara dhe të prera imët)
- 1 selino brumë (copëtuar imët)
- 2 £ patate (peeled, prerë në cubes 1 1/2-inch)
- 8 gota të aksioneve të pulave (ose aksioneve të perimeve, të nxehtë)
- 4 lugë majdanoz të freskët (copëtuar)
- 1 fletë gji
- Kripë dhe piper i zi për shije
Si ta Bëni
- Në një tigan të madh, proshutë kuzhinier derisa ajo fillon të bëjë disa nga yndyra e saj. Shtoni qepë dhe derdhni derisa të tejdukshëm. Shto karrota, selino dhe patate dhe lyejeni butësisht për 5 minuta, por mos e ngjyrosni.
- Pastaj shtoni aksioneve të nxehtë, majdanoz dhe fletë gji. Sillni një çiban. Ulja e nxehtësisë dhe zierja, e mbuluar, për rreth 20 minuta ose derisa perimet të jenë të butë. Hiqeni fletën e gjirit, rregulloni erëza dhe shërbejeni të nxehtë me majdanoz shtesë të copëtuar (nëse dëshironi) dhe bukë të thekurtë të thekrës .
Shënim: Nëse dëshironi, supë mund të jetë krem me pirun me përzierje 2 lugë miell me qëllim të plotë me 1 filxhan salcë kosi dhe kalitje atë me disa shishe me supë të nxehtë. Kthejeni krem të thartë kosi në tenxhere supë dhe llokoçis në derisa supë simmers, por nuk vlim.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 208 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 15 mg |
| sodium | 743 mg |
| karbohidratet | 27 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 13 g |