Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 lugë gjelle gjalpë (përdorim i ndarë)
- 8 ounces kërpudha
- 1 lugë çaji kripë
- 1 medium
- qepë e ëmbël (copëtuar)
- 1/4 miell filxhan
- 1/4 lugë çaji piper i bardhë (ose për shije)
- 2 kanaçe supë pule (10-3 / 4 ounces secila)
- 1/8 lugë çaji arrëmyshk
- 1 filxhan krem të rëndë
- Garniturë: majdanoz i copëtuar
Si ta Bëni
Kërpudha të pastra me furçë kërpudhe ose peshqir letre të lagëshme. Pritini gjysmën e kërpudhave në feta. Prisni pjesën e mbetur.
Shkriu gjysmën e gjalpit në një tigan të madh dhe kërpudha me feta saute deri në artë. Hiqni dhe rezervoni kërpudha me feta. Shto gjalpë të mbetur në të njëjtën tavë, së bashku me kërpudhat e copëtuar dhe qepët e ëmbël . Sasi e vogël me kripë . Cook, nxitje shpesh deri qepë është e butë.
Ktheje kërpudha në feta.
Shto miell dhe kuzhinier, duke nxitur vazhdimisht rreth 2 minuta, deri sa të qetë. Ngadalë shtoni supë pule ndërsa nxitje. Ziej, nxitje shpesh, deri thickened. Shtoni arrëmyshk dhe piper . Shijoni dhe rregulloni erëza, nëse është e nevojshme.
Shto krem të rëndë dhe të sjellë në një zierje. (Mos e vlim.) Shkundni në supet e lojë me birila dhe zbukuroni me majdanoz të copëtuar.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 921 |
| Fat i shëndoshë | 73 g |
| Fat i ngopur | 44 g |
| Fat i pangopur | 21 g |
| kolesteroli | 196 mg |
| sodium | 1,908 mg |
| karbohidratet | 55 g |
| Fibër diete | 7 g |
| proteinë | 16 g |