Kjo tortë çaji me çokollatë është pjekur në një tub paneli. Është një tortë e shkëlqyer për një rast të veçantë. Shto një çokollatë lustër ose lënë atë të thjeshtë dhe pluhur me sheqer pluhur. Është një tortë e mirë për të bërë për një shitje të piqem.
Ky recetë me tortë është shumë popullor dhe ka marrë shumë komente pozitive dhe reagime gjatë viteve. Një person përdorte shiringat e vezëve, qumështin e skremuar dhe margarinë të lehta dhe ajo tha se nuk ndikoi fare në tortë. Një tjetër person tha se ishte pikërisht si një recetë që gjyshja e saj përdorte 75 vjet më parë.
Nëse ju merrni atë në një parti, të marrë disa kopje të recetë!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan gjalpë, temperaturën e dhomës
- Shkurtim 1/2 filxhan
- 3 gota sheqer grimcuar
- 5 vezë të mëdha
- 1 lugë çaji ekstrakt vanilje
- 3 gota
- miell gjithandej
- 1/2 lugë çaji pluhur pjekjeje
- 1/2 lugë çaji kripë
- 4 deri në 5 lugë kakao
- 1 filxhan qumësht
Si ta Bëni
- Ngrohni furrën në 325 ° F. Zgjezo dhe bluani një kulaç prej 10 inçësh.
- Gjalpë krem dhe shkurtim; shtoni sheqer dhe rrahni deri në dritë dhe me gëzof.
- Shtoni vezët, një në një, duke rrahur mirë pas çdo shtese; mundi në vanilje.
- Kombinoje përbërësit e thatë në një tas të veçantë, pastaj shtoni alternim me qumësht për përzierje me krem.
- Përhapeni qëllimin në pjatën e përgatitur të tortës së tubit.
- Piqni në furrën e nxehur për 70 deri në 80 minuta, ose derisa tortë të kthehet prapa kur prek lehtë në qendër me gisht. Mos e hapni derën e furrës deri në kohën minimale prej 70 minutash.
- Vendoseni tortën (djathtas lart) në një raft për të ftohur për 10 minuta. Hiqeni tortën nga kutia në një raft ftohës të telit për të ftohur plotësisht.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 393 |
| Fat i shëndoshë | 22 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 93 mg |
| sodium | 164 mg |
| karbohidratet | 47 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 4 g |