Ghee është një përbërës në shumë enët e Lindjes së Mesme. Ajo quhet edhe gjalpi sqaruar. Ghee mund të jetë mjaft e shtrenjtë në dyqane; duke e bërë atë në kuzhinë tuaj është e lehtë dhe e lirë. Ju mund të ruani ghee në një enë hermetike në një raft qilar.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 paund gjalpë i pakripur
Si ta Bëni
- Duke përdorur një tigan të mesëm, gjalpi i ngrohjes në nxehtësi të mesme.
- Lejo gjalpë të shkrihet dhe të sjellë një çiban, nxitje të vazhdueshme. Ju do të vini re se vaji do të ndahet vetë. E lartë do të fillojë të thahet; hiqni vezët.
- Lejo që vaji të bëhet i qartë. Pasi të jetë e qartë, hiqni nga nxehtësia dhe lini të ftoheni për 15 minuta.
- Pas ftohjes, shtypni ghee përmes një sitë shumë të mirë në enë ose kavanoz, ose përmes 3-5 shtresave të deles.
- Vendosni një kapak në enë dhe ruani në një raft.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) |
|---|
| kalorive | 102 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 30 mg |
| sodium | 2 mg |
| karbohidratet | 0 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |
(Informacioni i të ushqyerit mbi recetat tona llogaritet duke përdorur një bazë të të dhënave të përbërësve dhe duhet të konsiderohet një vlerësim. Rezultatet individuale mund të ndryshojnë.)