Kjo është një salcë e madhe Barbecue që nuk duket asgjë si salcë Barbecue . Shije të ëmbël të frutave shtojnë gjithçka që ju mund të pjekni ose të pini duhan, por është veçanërisht e mirë për shpendët.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 32 ounces (950 ml) pjeshkura të konservuara
- 1 1/2 filxhan (360 ml) uthull
- 1 filxhan (240 ml) vaj gatimi
- 1 filxhan (240 ml) sheqer kafe
- 3/4 filxhan (180 ml) shurup panje
- 3 lugë (45 ml) lëng limoni
- 2 lugë (30 ml) Dijon mustardë
- 2 lugë (30 ml) misër misri
- 1 lugë gjelle (15 ml) salcë Worcestershire
- 1 hudhër karafil (i grirë)
- 1 lugë çaji (5 ml) kanellë
- 1/2 lugë çaji (2,5 ml) piper i zi
- 1/2 lugë çaji (2,5 ml) xhenxhefil terren
Si ta Bëni
- Pjeshkë pure në një blender.
- Shkrihet misri misri në një ujë të vogël.
- Kombinoje të gjithë përbërësit në një tigan dhe sillni një çiban të ulët. Ulja e nxehtësisë dhe ziej për 30 minuta, duke nxitur shpesh për të parandaluar djegien. Lejo të qetësohem.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 87 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 13 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |