Ky salcë e thjeshtë me çokollatë e errët krijon një krem të shijshëm akullorësh, ose piqem pak mbi tortë ose qumështor. Kjo recetë është e thjeshtë, e shpejtë dhe e shijshme.
Ju gjithashtu mund të pëlqejnë këto receta:
- 5-Minute salcë me çokollata shtëpi
- Salcë çokollate zvicerane
- Fudge Nut salcë
- Butterscotch prevede
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 sheshe çokollatë pa sheqer, të thyera
- 1/3 filxhan uji
- 1/2 filxhan sheqer grimcuar
- 3 lugë gjelle gjalpi, të prera në copa të vogla
- 1/2 teaspoon vanilje
Si ta Bëni
- Vendoseni çokollatën dhe ujin në një tigan të rëndë të mesëm. Cook rreth ngrohjes ulët, nxitje, derisa çokollata është shkrirë dhe përzier me ujë, rreth 3 minuta.
- Shto sheqer; vazhdoni të gatuani me nxehtësi të ulët, duke nxitur vazhdimisht, derisa sheqeri të shpërbëhet, rreth 4 deri në 5 minuta.
- Hiq nga nxehtësia dhe llokoço gjalpë derisa të shkrihet dhe përzihet. Llokoçis në vanilje dhe shërbejeni menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 274 |
| Fat i shëndoshë | 17 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 13 mg |
| sodium | 7 mg |
| karbohidratet | 28 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 3 g |