Ky është një salcë klasike që shkon mirë mbi shumicën e mishit të pjekur në skarë dhe të pjekur. Kjo është një nga salcat më të gjithanshme në botë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan / 240 ml gjalpë (i shkrirë dhe i nxehtë)
- 3 yolks veze
- 3 lugë / 30 ml uthull verë të bardhë
- 1 lugë gjelle / 15 ml qepë (copëtuar imët)
- 1 lugë çaji / 5 ml piper i freskët i zi terren
- 1 lugë çaji / 5 ml dragua dragua
Si ta Bëni
1. Vendosni qepë, uthull, dragua dhe piper në një tigan me salcë dhe nxirrni një zierje. Ulja në rreth 1-2 lugë lëngu. Ndizet vazhdimisht. Hiq nga sobë dhe le të ftohtë.
2. Vendos yolks veze dhe përzierje të ftohur në një blender. Procesi për rreth 1 minutë ose derisa plotësisht të përzier. Shkrihet gjalpë. Bëni blender të lartë dhe ngadalë shtoni gjalpë. Filloni shumë ngadalë.
3. Shërbejeni menjëherë. Kjo mund të jetë një salcë e ndërlikuar kështu që të shkojë i ngadalshëm dhe të shikojë atë me shumë kujdes.
Salcë do të marrë trashë si ju shtoni gjalpë. Mos lejoni që salcë të ftohet pasi është e përzier, sepse ajo do të ndahet.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 59 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 35 mg |
| sodium | 8 mg |
| karbohidratet | 0 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |