Nëse po përgatitni për një ngjarje të madhe ushqimesh deti ju do të dëshironi të keni një valë të mirë të gaforreve në dorë. Vlim gaforre është aroma që ju përdorni për shije të ujit që ju jeni valë gaforre in Ju mund, natyrisht, përdorin atë për butak të tjera si. Shumë njerëz përdorin një dyqan të blerë valë gaforre, por ata janë të lehtë për të bërë nga erëza ju ndoshta tashmë keni në raft tuaj. Kjo përzierje e thjeshtë e djathit të gaforreve mund të përdoret për karkaleca , karavidhe, karavidhe apo gaforre .
Burimi i recetës: Baltimore International Culinary College
Ribotohet me leje.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/4 filxhani aroma pickling
- 1/4 filxhan det
- kripë
- 2 lugë
- fara mustarde
- 2 lugë të tërë të zezë
- peppercorns
- 2 lugë çaji i nxehtë piper i kuq
- 1 lugë gjelle fara selino
- 1 lugë gjelle të thata
- chives (grirë)
- 2 lugë çaji terren
- xhenxhefil
- 2 lugë të thata
- rigon
- 5 gjethe gji
Si ta Bëni
- Shto erëza pickling , kripë deti, fara mustardë, peppercorns, thekon piper, fara selino, chives, xhenxhefil, oregano, dhe lë gji në tas të një pajisur me teh metalike. Pulsi, procesi derisa përzierja formon një pluhur të trashë.
- Për gatim karkaleca, shtoni 1/4 filxhan erëza, së bashku me 2 lugë çaji kripë, në një tigan të madh me ujë të valë.
- Për karavidhe apo gaforre, përdorni 1 pjesë uthull verë të bardhë të distiluar në 3 pjesë ujë. Shto ushqim deti dhe kuzhinier për 2 minuta, ose derisa të gatuar vetëm nëpërmjet. Hiqni ushqimet e detit dhe shërbejeni ose qetësohuni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 13 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 9,495 mg |
| karbohidratet | 3 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |