Kjo është një mënyrë e shpejtë dhe e lehtë për të përgatitur një pjatë të paharrueshme të detit. Këto gaforre të butë shell janë të pjekur në skarë dhe krehur me një salcë flavorful barishte.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 12 gaforre të buta shell
- 1/2 filxhan / 120 ml shkrirë gjalpë i pakripur
- 1/4 filxhan / 60 ml vaj ulliri
- lëng i 1 limon
- 1-2 karafil hudher, i grirë
- 1 lugë çaji / 5 ml kripë
- 1 lugë çaji / 5 ml piper i zi
- 1 lugë çaji / 5 ml lë dragua, copëtuar
- 1 lugë çaji / 5 ml limon zest
Si ta Bëni
Ngroheni djegin. Në një tas të vogël kombinohen të gjithë përbërësit përveç gaforret. Mix mirë dhe furçë mbi fund të gaforret. Vendi gaforret mbi zjarr mesatar dhe bastes në krye. Griloni për rreth 6 minuta në krah, shpesh herë. Pasi të gatuar, përmes, hiqni nga të nxehtit dhe të shërbejë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 454 |
| Fat i shëndoshë | 27 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 11 g |
| kolesteroli | 192 mg |
| sodium | 1,683 mg |
| karbohidratet | 10 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 43 g |