Kjo recetë serbe për fasulet e pjekura ose për parakalim është e përkryer për kreshmën ose për herë të tjera të agjërimit në traditën e krishterë ortodokse sepse nuk përmban mish, gjalpë, vezë ose qumësht, të cilat janë të ndaluara.
Kjo pjate eshte aq niseshte sa eshte perime dhe mund te sherbehet si nje ushqim vegjetarian ose pjate anesore.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 fasule fasule
- 1/4 filxhan plus 3/4 filxhan vaj vaji
- 1 lugë kopër (të freskëta ose 1 lugë çaji të thata)
- 5 qepë të mëdha (copëtuar)
- 3 karafil hudhër (grirë)
- 1 mund / 16 ounces salcë domate (me copa domate)
- 2 lugë çaji paprika (e ëmbël ose e nxehtë)
- kripë për shije
- piper i zi për shije
- 1 1/2 gota uji
Si ta Bëni
- Zgjidh mbi fasule dhe pije. Fasule Vendi në ujë 4 quarts. Kur është fjala për një çiban, hiqni çdo shkumë që ngrihet në majë. Shto kripë për shije, 1/4 filxhan vaj dhe 1 lugë çaji kopër të thata ose 1 lugë gjelle kopër të freskët. Ziej deri sa fasulet janë të butë. Drain, pije në ujë të ftohtë për të ndaluar procesin e gatimit dhe të lënë mënjanë.
- Furrë ngrohjes në 350 gradë. Në një furrë të madhe holandeze ose në një pjatë të tavës apo në një tavë të ngrirë, nxehni 3/4 filxhan vaj dhe qepë saute deri sa të tejdukshme. Add hudhër dhe saute derisa qepë janë të butë. Shto salcë domate, paprika, kripë dhe piper për shije, kopër për shije dhe ujë. Përzieni në fasule, mbuloni dhe piqni 45 minuta, duke shtuar më shumë ujë, nëse është e nevojshme.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 565 |
| Fat i shëndoshë | 29 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 17 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 75 mg |
| karbohidratet | 62 g |
| Fibër diete | 17 g |
| proteinë | 19 g |