Një salcë e verës së kuqe është një reduktim i thjeshtë, dhe është një salcë e shkëlqyeshme për t'u shërbyer me qengjin, steaks ose mish lope, apo rosë. Nëse jeni duke bërë një salcë pan pas pjekje viçi ose qengji ose searing një biftek, përdorni të njëjtën pan për salcë.
Përdorni një verë të kuqe me cilësi të mirë, një që ju pëlqen të pini, për këtë salcë. Një verë e lirë ose me cilësi të ulët mund të prodhojë një salcë tepër të hidhur. Përdoreni këtë salcë me steaks të pjekur në skarë ose të pjekur ose mish derri të pjekur ose mish lope.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 lugë gjelle gjalpë (e ndarë)
- 2 lugë shallots (copëtuar imët)
- 2 karafil hudher (grirë)
- 1/2 lugë çaji oregano
- 3 lugë paste domate
- 2 gota verë të kuqe të thatë
- 1 dash kripë (kosher, për shije)
- 1 piper shije (për shije)
Si ta Bëni
- Në një tigan ose në tigan në të cilin mishi u nda, shkrihet 1 lugë gjelle gjalpë. Vendosni 3 lugë gjelle gjalpë në frigorifer derisa të keni nevojë për to. Saute shallots deri tenderit, rreth 4 deri në 5 minuta. Shtoni hudhërin dhe saute për rreth 1 minutë më shumë. Shtoni oregano dhe paste domate. Cook, nxitje, për 1 minutë.
- Shtoni verën dhe sillni një çiban. Ulja e ngrohjes në mes të ulët dhe zierje, nxitje herë pas here, deri sa të reduktohet me rreth gjysma dhe të trasha, rreth 8 deri në 10 minuta.
- Vendoseni një sitë të hollë rrjetë mbi një tas dhe shtypni salcin. Hidhni ato të ngurta.
- Kthejeni salcën në tigan mbi nxehtësinë e ulët. Pritini 3 lugët e mbetura të gjalpë të ftohtë në copa të vogla. Pritini pjesët e gjalpë në salcë disa në një kohë.
- Shijoni dhe të shtoni me kripë dhe piper, sipas nevojës.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 213 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 24 mg |
| sodium | 47 mg |
| karbohidratet | 14 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |