"Ka një shaker të madh të Pluhurit Magjik pranë kripës dhe piperit në kuzhinën time dhe në të gjitha restorantet e mia", thotë Barbecue Legend Mike Mills. "Uroj që të mund të gjej një mënyrë për të bashkangjitur shishe në tryezat e restoranteve sepse, në restorantet e mia, është pika më e vjedhur!"
Për ta bërë atë pak më të nxehtë dhe me aromë, rrisni pluhurin e sinapit dhe piperin e zi në 1/4 filxhan secila.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan / 120 ml paprike
- 1/4 filxhan / 60 ml kripë kosher, terren i imët
- 1/4 filxhan / 60 ml sheqer
- 2 lugë / 30 ml pluhur mustardë
- 1/4 filxhan / 60 ml pluhur djegës
- 1/4 copë / 60 ml tokë qimnon
- 2 lugë / 30 ml piper i zi terren
- 1/4 filxhan / 60 ml hudhër të grimcuar
- 2 lugë / 30 ml cayenne
Si ta Bëni
- Mix të gjithë përbërësit së bashku dhe ruani në një enë të mbuluar fort. Ju do të dëshironi të mbani disa në një shaker pranë skarë ose sobë për përdorim të lehtë.
- Shitore në një kavanoz të mbuluar ose enë plastike të shtrënguar ajrore deri në 1 vit pas përgatitjes. Kjo rub mund të përdoret në mish, pulë, derri, peshk, ushqim deti dhe perime.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 47 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 1.855 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 2 g |