Satay është një nga mënyrat më popullore për të ngrënë mish. Përdorni këtë marinadë në kebabet e bëra me shirita të hollë të mishit për të shtuar një kombinim të mrekullueshëm të flavors për ta.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan / 120 ml salcë soje
- 1/2 filxhan / 120 ml uthull (verë oriz)
- 1/2 filxhan / 120 ml gjalpë badiava (stili chunky)
- 1/3 filxhan / 80 ml cilantro (copëtuar të freskëta)
- 1 limon (juiced, rreth 1/4 filxhan)
- 2 lugë / 30 ml mjaltë
- 1 lugë gjelle / 15 ml vaj susam
- 1 lugë gjelle / 15 ml xhenxhefil (i freskët i integruar)
- 2 karafil hudher (grirë)
- Opsionale: 1/2 lugë çaji / 2.5 ml cayenne
Si ta Bëni
1. Kombinoje të gjithë përbërësit derisa të përzihet mirë.
2. Marinata mund të ruhet për një kohë të shkurtër në një enë hermetike në frigorifer, rreth 3 ditë. Punon mirë në të gjitha mish dhe ushqim deti. Ora e Marinadës është rreth 1 orë për copa të prera në kube 1 inç.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 91 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 545 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 4 g |