Kjo recetë për ruajtjen e lëkurës së shalqërës është një preferuar midis serbëve, të cilët e quajnë sllako lubenice . Përdoret vetëm lëvorja e bardhë e shalqinit. Një slatko e mirë (duhet të mbajë) duhet të përmbajë grimca të tëra të frutave, prandaj mos e gatuani atë në një konsistencë të butë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 £ kore shalqi (vetëm pjesë e bardhë, e prerë në kube 1 inç)
- 4 paund sheqer
- 2
- fasule vanilje
- 2 limon feta
Si ta Bëni
- Vendi kube cubes shalqi në një tigan të madh. Mbuloni me ujë të ftohtë dhe nxirrni, hiqni çdo llum që ngrihet në sipërfaqe. Ulja e nxehtësisë dhe zierje derisa lëkura është al dente. Drain mirë në një çezme.
- Vendosni sheqer në një tigan të njëjtë dhe mbuloni me ujë të ftohtë. Shurupit të gatuar mbi nxehtësinë mesatare deri sa të jetë konsistenca e mjaltit të hollë. Kjo mund të marrë disa kohë.
- Uleni me kujdes frutin në shurup dhe shtoni fasulet e vaniljes dhe limonet e feta. Gatuaj butësisht derisa lëkura shalqi është mjaft e butë, rreth 20 minuta. Hiqeni vaniljen dhe limonin.
- Rrudhoseni në kavanoza të nxehta, të sterilizuara, duke u siguruar që lëkura të jetë e mbuluar me shurup. Vula me kapak të nxehtë, të sterilizuar me dy copë. Magazinoni kavanoza të ftohta në një vend të freskët dhe të errët.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 220 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 2 mg |
| karbohidratet | 53 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 3 g |