Kjo recetë është e thjeshtë për të bërë dhe është një version i shijshëm i salcë klasike të ftohtë për viçin e pjekur. Një këshillë kur bën salcë është që të shijoni vetëm rrushin e përgatitur para se të filloni procedurën, pasi që markat e ndryshme mund të ndryshojnë shumë në spiciness.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/3 filxhan përgatitur rrikë (ose për shije)
- 1 lugë gjelle lëng limoni (ose të shijoni)
- 1/2 filxhan majonezë
- 1 filxhan
- krem kosi
- Çikë e cayenne
Si ta Bëni
- Në një tas të vogël, futeni rrikë, lëng limoni, majonezë dhe krem kosi deri në kombinim.
- Sezoni për shije me cayenne, kripë dhe piper.
- Mbuloni dhe ftohuni për 1 orë para se të shërbeni, ose deri në 3 ditë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 78 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 11 mg |
| sodium | 69 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |