Termi "lëng mishi" ndoshta vjen nga ushqimi i kampit të hershëm të prerjes. Lëng mishi mund të bëhet me proshutë dhe drippings proshutë. Ky version është një salcë me salçi, një traditë mëngjesore në Jug. Lëng mishi është i trashë dhe i butë me copat e sallamit të mëngjesit.
Shërbyen musht me biskota të ndara dhe të ngopura ose kremra të butë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- Suxhuk 1/2 paund
- 3 lugë yndyrë (nga sallamja e gatimit)
- 3 lugë miell
- 1 deri në 1 1/2 gota qumësht, krem të lehtë, ose gjysmë e gjysmë
- Kripë dhe piper për shije
- Suxhuk i gatuar i shkrirë
Si ta Bëni
- Në një tigan të rëndë mbi nxehtësinë mesatare, kuzhinier sallam, thyer dhe nxitje deri në rozë. Hiqeni suxhukun me një lugë slotted dhe vendosni mënjanë.
- Lëreni 3 lugë drippings në tigan. Nëse nuk ka 3 lugë gjelle të majtë, shtoni disa gjalpë, shkurtim, ose drippings proshutë për të bërë 3 lugë.
- Vendosni tiganin në mes të nxehtësisë së mesme dhe spërkatni 3 lugë miell mbi drippings. Cook, nxitje vazhdimisht deri roux është lehtë browned. Gradualisht shtoni 1 filxhan qumësht ose krem të lehtë. Shijoni dhe shtoni me kripë dhe piper dhe mbani nxitje derisa lëng mishi është i trashë. Shtoni më shumë qumësht ose krem, sipas nevojës për të arritur konsistencën e dëshiruar.
- Shto suxhuk në lëng mishi, nëse dëshironi.
Këshilla dhe ndryshime
- Sawmill Gravy Me Bacon - Fry 4 deri në 6 shirita të proshutë në tigan dhe të lënë 3 lugë drippings. Vazhdoni me recetën dhe shërbejeni me lëng mishi me proshutë, nëse dëshironi.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 528 |
| Fat i shëndoshë | 45 g |
| Fat i ngopur | 23 g |
| Fat i pangopur | 15 g |
| kolesteroli | 125 mg |
| sodium | 923 mg |
| karbohidratet | 19 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 13 g |