Ky oriz i skuqur japonez përfshin perime dhe erëza tradicionale, duke përfshirë qepë, karotë dhe piper të gjelbër. Hidhe së bashku herën tjetër që të kesh orizin e mbetur të avulluar dhe gjellë do të jetë një hit në darkën tuaj të ardhshme të familjes ose në fat të mirë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota oriz japonez me avull
- 1/4 copë qepë të copëtuar
- 1/4 filxhan karrota copëtuar
- 1/4 filxhan copëtuar piper jeshil
- 1/3 filxhan proshutë / mish derri
- 2 vezë, rrahur
- 1/2 lugë çaji kripë hudhër
- 1 lugë çaji pule zambak uji
- 2 lugë salcë soje
- 2 teaspoons vaj perimesh
Si ta Bëni
- Nxehtësia 1 vaj lugë çaji në një wok apo një tigan të madh në ngrohje të lartë.
- Vezë shumë shpejt në wok.
- Ndaloni nxehtësinë dhe transferoni vezët nga wok në pjatë.
- Nxehtësia 1 vaj lugë çaji në wok në ngrohje të lartë. Pritini perimet dhe proshutën derisa të zbutet.
- Sasi e kripës hudhër dhe pluhur zambak pule.
- Shtoni orizin dhe llokoçisni mirë.
- Shto vezë të fërguara që ishte gatuar më herët në përzierjen e orizit dhe përzihuni së bashku.
- Kthejeni ngrohjen poshtë në të ulët, pour salcë soje dhe llokoçis shpejt.
- Ndal ngrohjen.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 873 |
| Fat i shëndoshë | 13 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 218 mg |
| sodium | 1,711 mg |
| karbohidratet | 160 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 25 g |