Uthull speca piper është një duhet të ketë piper për të shtuar një goditje e ngrohjes për ushqime shpirtërore zarzavate. Tradicionalisht, shishe të mbushura me uthull me speca Tabasco janë gjetur në restorantet e ushqimit të shpirtit, por unë kurrë nuk kam qenë në gjendje të gjej chiles të freskëta Tabasco. Në vend të kësaj, vetëm përdorni një përzierje të chiles që ju të gëzojnë nga jalapenos në habaneros të cayenne. Kini kujdes duke i përgjysmuar ato. Nëse është e mundur, përdorni doreza dhe mos prekni fytyrën pa larë duart në fillim.
Çfarë do t'ju nevojitet
- Gjysmë kile chiles, përgjysmuar
- 1 filxhan uthull të bardhë
Si ta Bëni
1. Në një enë me xhama ose xhami, shtoni gjysmën e kile.
2. Nż njż tenxhere tż vogżl, shtoni uthull, duke sjellż nż njż vlim pżr ngrohjes tż lartż. Pasi valë, hiqni nga nxehtësia. Duke përdorur një gyp, me kujdes hidhni uthull mbi gjysmën e pulave derisa të mbulohen të gjithë chiles. (Në varësi të madhësisë së kontejnerit, mund të keni nevojë të kaloni me uthull shtesë të paalduar.)
Recipes Duke përdorur uthull piper spicy
Collard Greens
Hoppin 'John
Black-Eyed Peas në Stock Ham
Escarole i bollshëm dhe fasulet e bardha
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 30 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 81 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |