Ky këpucar kaçubë ka qenë prej kohësh një mënyrë popullore për të bërë një këpucar shpejt. Ky version është bërë me pjeshka të konservuara me feta, dhe është e përkryer për kur nuk keni kohë të zhvishem dhe të mbash disa pjeshkë. Ose kur pjeshkë nuk janë në sezonin.
Qumështi bën thirrje për miell që rritet vetë, por nëse nuk e keni atë, mund të zëvendësoni me 1 filxhan miell gjithpërfshirës, 1 1/2 teaspoons pluhur pjekje dhe 1/4 lugë çaji kripë tavoline.
Kjo është një ëmbëlsirë e shkëlqyer për të bërë në një ditë të zënë, dhe është një këpucar i popullarizuar në Jug. Merrni atë së bashku për një cookout verore ose potluck!
Shiko gjithashtu
Peach Cobbler me Crumble Topping
Recipes Simple Fresh Peach Crisp
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 shkop (4 ounces) gjalpë
- 1 filxhan miell vetë-rritje
- 1 filxhan sheqer i grimcuar
- 1/2 lugë çaji kanellë terren
- 1/4 lugë çaji arrëmyshk
- 1 filxhan qumësht (me yndyrë të ulët është e mirë)
- 1 mund të mëdha (29 ounces) pjeshkë feta në shurup të rëndë
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 350 F.
- Vendosni gjalpin në një pjekje të pjekjes nga 9 deri në 13 inç ose në një pjatë për pjekje 2 1/2 deri në 3 çerek dhe vendoseni në furrë derisa të shkrihet gjalpi.
- Ndërkohë, kombinoni miellin, sheqerin, kanellën dhe arrëmyshk në një tas dhe llokoçisni për përzierje. Llokoçis në qumësht derisa të përzihet mirë.
- Merrni panin nga furra dhe derdhni qëllimin mbi gjalpë.
- Hani peaches me shurup në mënyrë të barabartë mbi qëlloj.
- Piquni këpucarçin e pjeshkës për 45 deri në 55 minuta, derisa shija është ngjyrë kafe e artë rreth buzëve dhe buzëqesh lehtë në qendër.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 308 |
| Fat i shëndoshë | 14 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 34 mg |
| sodium | 191 mg |
| karbohidratet | 44 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 3 g |