Një gjalpë dhe krem djathi salcë e bën këtë tavë të butë dhe të shijshme.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 paketa prej 10-ons spinaq të ngrirë
- 6 ounces
- djathë krem (zbutur )
- 1/2 filxhan gjalpë (shkrirë dhe
- ndarë )
- 1 filxhan
- crumbs bukë i kalitur
- Dash paprika
Si ta Bëni
- Shkrini spinaq dhe shtypni ose shtrydhni për të hequr ujin e tepërt. Grease një gjellë tavë dhe vendosur mënjanë.
- Në një tas të madh përzierës, kombinoni spinaqin me djathin krem dhe 1/4 filxhan gjalpë të shkrirë. Lugë në gjellë tavë.
- Sasi e vogël me crumbs bukë dhe paprika, dhe rreshkitje me mbetur 1/4 filxhan gjalpë.
- Piquni në 350 ° F për 25 minuta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 492 |
| Fat i shëndoshë | 40 g |
| Fat i ngopur | 23 g |
| Fat i pangopur | 11 g |
| kolesteroli | 104 mg |
| sodium | 440 mg |
| karbohidratet | 27 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 11 g |