Kjo salcë e shijshme e mollës është një pjatë e madhe anësore për mish derri apo proshutë. Ose, shtoni një salcë, krem të rëndë, ose akullore dhe shërbej si një ëmbëlsirë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 mollë të mëdha, Granny Smith ose mollë të tjera të mira gatim
- 1 lugë gjelle lëng limoni
- 4 lugë gjelle gjalpë
- 1 lugë gjelle miell misri
- 1/2 filxhan ujë të ftohtë
- 6 lugë sheqer kafe, të paketuara
- 1/2 lugë çaji
- kanellë terren
- dash arrëmyshk
Si ta Bëni
- Hiqni mollët; bërthamë dhe fetë në feta të holla. Hidhni me lëng limoni si ju shtoni feta në një tas për t'i mbajtur ata nga kthyer kafe.
- Në një tigan të madh ose tigan, shkrihet gjalpë; shtoni feta molle dhe lyejeni mbi nxehtësinë mesatare, duke nxitur vazhdimisht, rreth 6-10 minuta ose deri në tender dhe sapo të filloni të ndryshoni ngjyrën.
- Kombinoje miell misri dhe ujë të ftohtë; llokoçis në mollë. Butësisht llokoçis në sheqer kafe dhe erëza. Sillni një zierje; zvogelimi i nxehtesise dhe zierje per rreth 3 deri ne 5 minuta, nxitje disa here.
Shërbyer të ngrohtë me krem akullore vanilje ose një shishe me krem whipped.
Më shumë Recipes Apple
Llak i lehtë i ngadalshëm Applesauce
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 148 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 20 mg |
| sodium | 6 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 0 g |