Pjeprat e pulës janë të buta dhe të butë, duke i bërë ata një alternativë të madhe për pulën e rrotës së qumështit të blerë në dyqan, të cilat ndonjëherë mund të jenë të thata dhe të larta në natriumi. Përdorni pulën e zier në recetat tuaja të preferuara të supës, në salads, burritos, ose si një mbushje sallate.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 pa kocka pa lëkurë pule (rreth 1 kile)
- 1 1/2 - 2 gota pa dhjamë, natriumi i ulët i pulës (ose uji)
- 2 tsp. herbs të thata të përziera
- 1 fletë gji
Si ta Bëni
- Vendi gjinjtë e pulës në fund të një tenxhere të vogël me peshë të thellë. Ata duhet të përshtaten në një shtresë të vetme, por përshtaten mjaft mirë. Mbulo pulën me supë ose ujë. Shto herbs dhe fletë gji .
- Sillni një çiban, pastaj shpejt të reduktuar ngrohjes të ulët në mënyrë që uji është mezi në një zierje. Pjesërisht mbuloni dhe zierni butësisht për 10 minuta. Turn off ngrohjes plotësisht, dhe të lejojë pule të mbetet në ujë të nxehtë për 15 deri në 20 minuta.
- Fetë ose copë pule.
Per Shërbyer: Kalorive 121, Kalorive nga Fat 13, Totali i Fat 1.4g (ul 0.4mg), Kolesteroli 65mg, Natriumi 96mg, Karbohidrat 0.4g, Fiber 0g, Proteina 26.6g
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 279 |
| Fat i shëndoshë | 15 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 95 mg |
| sodium | 644 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 32 g |