Kjo kafe e thjeshtë dhe e makaronave është një kombinim i lehtë dhe i shijshëm i përbërësve. Salcë është bërë me krem me supë pule dhe djathë çedar.
Mbajeni këtë tavë turqi me bajame me feta ose të pjekura.
Shiko gjithashtu
Top 20 mbetjet e mbetura të Turqisë
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota makarona të papjekura
- 1/4 copë gjalpë
- 1 1/2 filxhan selino copëtuar
- 1/2 copë piper i gjelbër i copëtuar
- 1/2 filxhan qepë copëtuar
- 2 kanaçe (10 3/4 ounces) krem kondensuar supë pule
- 2/3 filxhan qumësht
- 2 gota copëtuar djathë çedër
- 1 1/2 deri në 2 filxhanë të gatuar gjeldeti copëtuar
- 1 kavanoz (4 ounces) copëtuar pimiento, drenazhuar
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji arrëmyshk
- 1/2 filxhan bajame me feta te thara *
Si ta Bëni
- Cook dhe derdh macaroni, pas udhëzimeve paketë.
- Ngroheni furrën në 350 F.
- Gjalpë një tavë 3-kuaj.
- Ndërkohë, në një tigan të mesëm, shkrihet gjalpi për ngrohje mesatare dhe të ulët. Shtoni selino, piper jeshil dhe qepë; kuzhinier deri në tender. Përzihet në supë, qumësht dhe djathë të copëtuar. Cook, nxitje, derisa djathi është shkrirë.
- Kombinoje përzierjen e djathit me makaronat e gatuar dhe të drenazhuar, pimiento, turqi, kripë dhe arrëmyshk. Transferimi në tavolinë të përgatitur; krye me bajame të thekur.
- Piqni në furrën e nxehur për 30 minuta, derisa të nxehtë dhe me flluska.
- Shërbejeni me një sallatë anësore, nëse dëshironi.
* Të arra me dolli , të shtrirë në një shtresë të vetme në një fletë pjekjeje. Toast në një furrë 350 F, nxitje herë pas here, për 10 deri në 15 minuta. Ose, dolli në një tigan të papërpunuar mbi nxehtësinë mesatare, nxitje, deri në kafe të artë dhe aromatike.
Më shumë Recipes Casserole Turqi
Mbetur Turqia dhe Casserole Mbushëse
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1182 |
| Fat i shëndoshë | 67 g |
| Fat i ngopur | 28 g |
| Fat i pangopur | 22 g |
| kolesteroli | 410 mg |
| sodium | 1.236 mg |
| karbohidratet | 25 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 117 g |