Kjo është një salcë e butë e bërë me speca të ëmbla të kuqe zile, të shërbejë me pulë të pjekur në skarë ose derri ose peshk.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 lugë vaj ulliri
- 2 karafil hudher, i grirë
- 1 lugë gjelle qepë të grirë
- 2 speca të mëdha të ëmbla të kuqe, të mbjellura dhe të dyshuara
- 1 lugë paste domate
- 1/2 lugë çaji trumzë të thata gjethe
- 1/2 filxhan verë të thatë të thatë
- 1 filxhan supë pule
- 1 filxhan krem të rëndë
- kripë, shije
Si ta Bëni
- Vaj ulliri të nxehtë në një tigan të madh.
- Shto hudhër dhe qepë; shuhet deri në tender.
- Shto speca të kuq të kuq, paste domate dhe trumzë.
- Cook përzierje për 2 minuta, nxitje të vazhdueshme.
- Add verë të bardhë dhe të sjellë një çiban. Vlim për 1 minutë.
- Shto supë pule; të sjellë një çiban. Boil derisa salcë është reduktuar nga pothuajse gjysma.
- Shto krem të rëndë; ziej deri sa të reduktohet përsëri me rreth gjysmën.
- Hiq nga nxehtësia; derdh në enë blender. Pastër deri qetë.
- Sezoni me kripë , për të shijuar, dhe të vendosni përmes një sitë të tendosje, nëse dëshironi.
- Shërbyer me pulë të pjekur në skarë, peshk ose mish derri.
Më shumë Recipes salcë
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 129 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 22 mg |
| sodium | 94 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |