Ky recetë e lehtë dhe elegante e hapur me sanduiç është një mënyrë e përkryer për të përdorur gjeldetin e mbetur në Falënderim ose Krishtlindje. Për një version më të lehtë, merrni disa salcë shishe Alfredo dhe bëni "Përditësuar" Turqinë Mornay!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/4 copë gjalpë
- 1 qepë, copëtuar imët
- 2 karafil hudher, i grirë
- 1/2 filxhan piper i kuq i kuq
- 3 lugë gjelle miell
- Kripë dhe piper për shije
- 1/2 lugë çaji gjethe të thara trumzë
- 1 filxhan supë pule ose supë turqi
- 1/2 filxhan krem të rëndë
- 2 yolks veze, rrahur
- 1 filxhan të copëtuar Gruyere ose djathë zvicerane
- 3 lugë djathë parmigë të integruar
- 2 filxhanë të gatuar turqi ose pulë, feta
- 4 muffins anglisht, ndarë me pirun dhe i thekur
Si ta Bëni
- Gjalpë të nxehtë në tenxhere të rënda. Add qepë, hudhër, dhe piper i kuq dhe kuzhinier dhe llokoçis deri tenderit.
- Sasi e vogël në miell, kripë, piper, dhe trumzë dhe kuzhinier, nxitje, derisa flluska përzierje. Gatuaj për 1 minutë.
- Shto supë dhe krem pule dhe llokoçis mirë me shiritin e telave. Sillni në valë dhe gatuajini 2 minuta.
- Hiqni nga nxehtësia dhe nxisni një sasi të vogël salce në yolks vezë për të ngrohur dhe temperament. Llokoçis përzierje veze të verdhë veze të vezëve në pjesën tjetër të salcës dhe tiganin e kthimit për të ngrohur. Cook për 2-3 minuta, whisking vazhdimisht. hiqni nga nxehtësia dhe llokoçisni në djathë. Llokoçis derisa të qetë dhe të shkrirë.
- Vendi copëtuar gjeldeti ose pulë në çdo ndarje, thekur kifle anglisht dhe pour salcë mbi secilën. Sasi e vogël me më shumë djathë, nëse dëshironi, dhe derdh 4-7 minuta derisa të buzëqesh lehtë dhe me flluska. Shikoni këtë me kujdes ndërsa broiling!
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 668 |
| Fat i shëndoshë | 39 g |
| Fat i ngopur | 18 g |
| Fat i pangopur | 13 g |
| kolesteroli | 208 mg |
| sodium | 886 mg |
| karbohidratet | 40 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 39 g |