Një recetë e lehtë për supë me lagështi dhe çokollatë të mbushur me çokollatë gatuaj brownies vegan, duke përdorur tofu si një zëvendësues vezë, e cila është gjithashtu ajo që i mban ato me lagështi super!
Si një recetë vegan, këto brownies janë pa qumësht, pa vezë dhe pa kolesterol, dhe me shurup panje në vend të sheqerit, ato gjithashtu janë rafinuar - pa sheqer, e cila është e madhe për veganët që duan të shmangin sheqerin e rafinuar. Shkoni poshtë për më shumë receta vegan brownie për t'u përpjekur.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3/4 filxhan mëndafshi (butë) tofu
- 1/2 filxhan me ujë
- 1/2 filxhan shurup panje
- 1/2 filxhan kakao pluhur
- 2 tbsp. vaj perimesh
- 1 tbsp. vanilje
- 1 1/4 gota miell
- 1 filxhan sheqer
- 1/4 tsp. pluhur pjekje
- 1/4 tsp. kripë
- Opsionale: 1/2 filxhan arra copëtuar
Si ta Bëni
- Furrë para-ngrohjes në 350 gradë dhe yndyrat lehtë një pjekje pjekje.
- Në një blender ose procesor të ushqimit, përpunoni tofu , ujë, shurup panje, kakao, vaj dhe vanilje, derisa të jetë e qetë.
- Në një tas të madh, përzieni përbërësit e mbetur, përveç arra.
- Kombino përbërësit e thatë me përbërësit e lagësht, duke nxitur mirë për të kombinuar. Butësisht dele në arra.
- Hidheni qëllimin në pjekje dhe pjekni për rreth 40 minuta. Kënaquni!
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 191 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 170 mg |
| karbohidratet | 31 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 4 g |