Ashtu si vezë të rinj? Provoni këtë version të egër vegan të bërë me tofu në vend! Së bashku me tofu në vend të vezëve, ky recetë ka të gjithë përbërësit e tjerë tradicionalë për vezë të rinj, duke përfshirë kërpudhat, fasulja e gështenjave të ujit dhe qepëve të gjelbra.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan borë bizele
- 1 filxhan kërpudha, feta
- 6-8 qepë të gjelbra, të feta
- 1 8-ons mund të ujit gështenja, feta
- 2 tbsp. vaj susami
- 2 filxhanë filxhanë
- 2 blloqe tofu
- 2 tbsp soje salcë
- 3/4 miell filxhan
- 3 tbsp.
- maja ushqyese (opsionale)
- 2 tsp. pluhur pjekje
Si ta Bëni
1. Furrë para-ngrohëse në 325 F.
2. Në një tigan të madh ose wok, saute bishtaja borë, kërpudha, qepë të gjelbër dhe gështenja e ujit në vaj susam për 3 deri në 5 minuta. Shtojini lakër fasule dhe kuzhinierini për një minutë tjetër.
3. Në një blender ose procesor të ushqimit, procesi 1/2 blloqe të tofu dhe salcë soje derisa të qetë. Transferoni në një tas të madh dhe përzierni me dorën e mbetur 1/2 tofu bllok, miell, maja ushqyese dhe pluhur pjekje.
Shto perimet dhe përzierje mirë.
4. Lugë rreth 1/3 filxhan e përzierje në një fletë pjekje dhe butësisht rrafshim në rreth 1/2 inç të trasha. Vazhdoni të bëni patties, duke përdorur të gjithë përzierjen.
5. Piqni për 30 minuta, pastaj kthejeni çdo patty mbi dhe kuzhinier për një tjetër 15 minuta.
Gëzojnë vezë pa vezë dhe vezë vegjetale tofu të rinj!
Më shumë receta ushqimore vegjetariane kineze
Më shumë receta vegjetariane
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 177 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 592 mg |
| karbohidratet | 18 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 10 g |