Unë nuk kam patur akra të pjekur në skarë në një kohë të gjatë, kështu që kur fqinji im i ardhshëm më ofroi disa peshk shpatë që isha i lumtur ta pranoja. Vaktet peshonin në rreth 6 ounces secili - të përsosur për një - dhe ai më dha një çift - perfekt për dy. Kam kaluar një ose dy ditë duke parë recetat, por më në fund kam vendosur për një përgatitje të thjeshtë që thjesht do të nxjerrë në pah freskinë e freskët, aromën e detit të steaks. Kjo nuk merr më shumë se 15 minuta kohë për të bërë kështu që është një vakt i mirë në javë. Shërben 2.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 6-oz. peshk i shpatës
- 1 limon
- 2 tsp. vaj ulliri
- 1 tsp. të thata Herbes de Provence (në dispozicion në rreshtin e erëzave)
- Pikë e kripës
Si ta Bëni
1. Vendi steaks në një pjatë dhe shtrydh lëng gjysmë limon mbi ta, Veshje të dyja palët. Marinoj për 30 minuta.
2. Ndërkohë, ngrohni një tigan mbi ngrohjen mesatare.
3. Brush të dy anët e biftek me vaj ulliri pastaj spërkatni një anë të çdo biftek me 1/2 lugë çaji Herbes de Provence dhe një majë e kripë.
4. Vendi steaks në djegës nxehtë dhe kuzhinier për rreth 5 minuta - deri në skajet e biftek janë gatuar në gjysmë të rrugës deri.
Flip steaks dhe kuzhinier një tjetër 5 minuta.
5. Me një thikë të mprehtë, hetoni qendrën e biftekit për t'u siguruar që nuk është trëndafili, por është ende lëng. Nëse kjo nuk është bërë mjaft, hiqeni tiganin nga nxehtësia, mbuloni me fletë metalike dhe gatuajeni ngrohjen për 5 minuta.
Shtrydhni pak më shumë lëng limoni në steaks dhe shërbejeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 532 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 334 mg |
| karbohidratet | 134 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 0 g |