Këto brats janë simmered në birrë dhe peppercorn bërë ato lëng shtesë dhe të mbushur me shumë shije të madhe. Pasi të pjekur në skarë, pije në një simite, në krye me condiments tuaj të preferuar, dhe ju do të keni një vakt të përsosur për lojë apo ndonjë rast.
Disa njerëz pyesin se pse unë rekomandoj të përgatitem salcice para se të piqem. Përgjigjja është se sallamet janë të vështirë për t'u bërë të përkryer nga vetëm tiganisje. Ata përfundojnë djegur në pjesën e jashtme, të papërpunuara në mes, ose përfundojnë të tharë. Duke gatuar këto salcice (mos blini sallam të parapërgatitur) në birrë dhe erëza, salcice nuk e humbasin lagështinë dhe marrin aromë. Pastaj një udhëtim i shpejtë dhe i nxehtë mbi skarë merr sipërfaqen e copëtuar, në mes të gatuar, dhe një Bratwurst ngarkuar me aromë dhe lëng dhe perfekt për simite.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6-8 Bratwursts të mëdhenj
- 1 12-ons / 350 ml mund të birrës (ale veprat më të mira)
- 1 filxhan / 240 ml supë viçi
- 1-2 karafil të tërë hudhër
- 8 tërësi kokrrizash
- 4 karafil të tërë
- 6-8 rrotulla të vështira
Si ta Bëni
- Në një tigan të madh shtoni bratwurst, birrë, supë, hudhër, peppercorn, dhe karafil. Ziejuni mbi një nxehtësi të ulët për 30 minuta.
- Ngrohni skarë për ngrohjen mesatare të lartë. Hiqni bratwursts nga tenxhere dhe vendin në skarë për rreth 10 minuta, duke u kthyer herë pas here. Gril deri në kafe. (Nëse silleni me ujë ata do të formojnë një lëkurë të copëtuar.)
- Shërbej në rrotullat me mustardën tuaj të preferuar .
- Ju mund ta ruani lëngun e nxehtësisë për supë. Thjesht, përzierje të ftohur me tendosje dhe vendosni në një enë hermetike në frigorifer për disa muaj.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 76 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 265 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 10 g |