Ky version i tymosur i recetës klasike të pulave të birrës merr temperaturën poshtë në mënyrë që birra të mos valojë. Avantazhi është se avulli i lehtë do të marinojë dhe të njomë pulën derisa të ngadalësojë pjekjen në përsosmëri në një mjedis të tymosur.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 pulë e tërë
- 1 mund të
- birrë
- 2 lugë (30 ml) qepë të copëtuar
- 2 lugë (30 ml) uthull molle
- 3 karafil hudhër të grirë
- Për fasulet Rub:
- 2 lugë çaji (10 ml) pluhur i butë i djegës
- 1 lugë çaji (5 ml) pluhur qepë
- 1 1/2 lugë çaji (7.25 ml) kripë
Si ta Bëni
1. Ngrohni duhanpirësin. Lani dhe shkurtojeni pulën. Kombinoje përbërësit e erëza dhe fshij gjithë pulën.
2. Ndërsa pi duhan nxehet, hapni birrë dhe pini gjysmën dhe vetëm gjysmën. Me një hapës mund, prerë në majë të birrës mund off. Shto qepë, uthull dhe hudhër në birrë.
3. Kur duhanxhi është gati, vendoseni birrën në mes të raftit. Vendoseni me kujdes pulën mbi birrën duke qëndruar lart. Ju mund të keni nevojë të merrni një krijesë të vogël për ta bërë atë të qëndrojë siç duhet.
Sigurohuni që birra mund të mbulohet plotësisht nga pulat. Pulë tymi për rreth 3 deri në 4 orë ose derisa temperatura e brendshme e të dy kofshëve dhe gjirit arrijnë në mes 165 dhe 170 gradë.
4. Pasi të jetë gatuar, hiqni nga nxehtësia dhe vendoseni në një bord prerës. Pulë çati me fletë alumini dhe le të pushoni për 7 deri në 10 minuta. Gdhend dhe shërbej.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 349 |
| Fat i shëndoshë | 18 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 105 mg |
| sodium | 1.097 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 34 g |