Ky recetë me aromë të pjekur në Barbecue do të mbajë gjoksin e plotë me aromë dhe do të shtojë lagështi gjatë procesit të pirjes së duhanit. Bëni një ditë para kohe, kështu që flavors mund të përputhen mirë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 birrë 12-ons / 350 ml
- 1/2 filxhan / 120 ml uthull musht
- 1/3 filxhan / 80 ml ujë
- 1/3 filxhan / 80 ml vaj të lehtë (kanaçe është e mirë)
- 1 qepë e vogël (me dics)
- 3 karafil hudher (grirë)
- 1 lugë gjelle / 15 ml salcë Worcestershire
- 1 lugë çaji / 5 ml piper
- 1 lugë çaji / 5 ml kripë
- 1 lugë çaji / 5 ml cayenne
Si ta Bëni
1. Mix të gjithë përbërësit së bashku në një salcë pan mbi ngrohjes ulët. Cook deri tretur plotësisht. Hiq nga nxehtësia dhe le të ftohtë për 10-15 minuta. Mop mbi gjizë ndonjëherë deri Brisket është gatuar. Pritës do të marrë 1 deri në 1 1/4 orë për kile në një duhanxhi në rreth 225 gradë F / 110 gradë C.
2. Nëse bëni përpara kohe, pihet mirë salconi dhe ruani në një enë ajri të ngushtë deri në 5 ditë pas përgatitjes.
Ngroheni në mikrovalë për 1 minutë për ta ngrohur pak. Përdorni sipas udhëzimeve të mësipërme.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 68 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 423 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |